Psühholoogia ja eneseareng

Loovkirjutamine

Kursusel keskendutakse ennekõike kujutlusvõime toetamisele ja arendamisele, rõhk on oma sisemaailma uurimisel, mitte niivõrd valmis ja lõpuni viimistletud tulemuseni jõudmisel. Kasutatakse Hunt uksel lähenemist, mis on budismist inspireeritud loovkirjutamine. Eelnev kirjutamise kogemus pole vajalik.

Praktiline enesekaitse

Sellel kursusel osalemine on vähim, mida sa saad teha enda ja oma lähedaste turvalisuse suurendamiseks.

Kristallide maailm

Peale silmailu usutakse kristallidel juba ammustest aegadest alates olevat inimest kaitsvaid ja toetavaid omadusi. Seminaridel räägitakse neist lähemalt ja õpetatakse ka endale ja teistele kingiks maagilisi ehteid valima ning valmistama.

Feng shui

Feng shui on iidne Hiina õpetus, mille eesmärk on õppida tundma ümbritseva energia omadusi ja kuidas panna need enda heaks tööle. Tutvutakse feng shui olemusega, tõmmatakse paralleele eestimaise tuule ja vee õpetusega ning talupojatarkusega.

Enesekaitse algkursus. Üldjoontes pole kursuse kohta midagi paha öelda. Uusi teadmisi ja oskusi sai palju. Üks asi, et füüsilist koormust võiks jagada rohkem pikema aja peale laiali ja siis tekiks ka kordamise efekt. Võtted kinnistuks. Muus osas kiitus juhendajatele ja rahvaülikoolile kursuse ja eeskujuliku suhtluse eest. Jätkukursusele tulen kindlasti, registreering juba tehtud. 

Mart (45)